Firmamız, 1988 yılından itibaren Evren Metal A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bünyemizde 50 personel bulunan firmamız üretimini Bilecik 1. Organize Sanayi Bölgesinde sürdürmektedir. Tesisimiz, 23.000 m2'lik arazi üzerinde 5100 m2 kapalı alana sahiptir. Merkez şubemiz, Istanbul'da Imes-Dudullu sanayi sitesindedir.

Vizyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz metal sektöründe tüm müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kaliteye sahip, kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet sunarak yurtiçi ve yurtdışında lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.

Misyonumuz

Üretim hatlarımızı gelişen teknolojiye paralel revize ederek, kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanmak ve belirttiğimiz vizyonu gerçekleştirmek üzere; kalite, maliyet, müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliğinde sürekli gelişme sağlayarak iş sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı üretim gerçekleştirmektir.
 
     
 
 
 
• Tüm çevre ile ilgili mevzuat hükümlerine uymak, gereklerini yerine getirmek.

• Çevreye duyarlı olarak her alanda kirliliğin azaltılmasına katkı sağlamak.

• Çevre Politikamızın herkese açık olması.

• Başarılı bir çevre sistemi oluşturmak için tüm çalışanlarımıza çevre eğitimlerini sürekli olarak sağlamak.

• Ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlayarak, çevre standartlarımızı yükseltmektir.
 
 
     
               
 
   
Evren Metal San. ve Tic. A.Ş © 2012 Her hakki saklıdır.