Ekstrüzyon Ürünleri

Ekstrüzyon grubu ürünlerimiz 500kg veya 1000kg’lık bağlanmış demetler halinde sevkedilmektedir.

1- Otomat Çubuklar:  
Otomat grubundaki çubuklarımız EN 12164 normunda 6mm-60mm ebatları arasında yuvarlak, altıköşe, kare, lama ve profil formlarında kalibreli olarak üretilmekte olup ölçüsel olarak hassas ve yüksek işleme kabiliyetine sahiptirler. Standart çubuk boyumuz 3-3,5m’dir ve isteğe göre 4m’ye kadar üretim yapılabilmektedir. Otomat çubuklarımızda müşteri talebi doğrultusunda gerilim giderme işlemi uygulanabilmektedir.

2- Pres Çubuklar:

Pres grubundaki çubuklarımız EN 12165 normunda 8-60mm ebatları arasında yuvarlak, altıköşe, kare, lama ve profil formlarında üretilmekte olup yüksek sıcak dövme kabiliyetine sahiptirler. Standart çubuk boyumuz 3-3,5m’dir ve isteğe göre 4m’ye kadar üretim yapılabilmektedir.

3- Özel Profiller:

Müşterilerimiz tarafından talep edilen özel ve farklı geometrik yapıdaki profiller teknik ekibimiz tarafından değerlendirilerek kalibreli ve pres olarak EN 12164 ve EN 12165 normlarında üretilmektedir. Lama grubu çubuklarımız 5x10 mm'den 50x150mm ebatları arasında ve siparişe göre üretim yapılmaktadır. Standart lama çubuk boyumuz 3-3.5m'dir ve isteğe göre 4m'ye kadar üretim yapılabilmektedir.


                 
Döküm Ürünleri


1- Pirinç Külçe

Armatür ve batarya üretimlerinde kullanılmak üzere Alçak Basınç Külçesi üretimi orjin hammaddeler kullanılarak dökümleri gerçekleştirilip, yüksek polisajlanabilirlik ve mükemmel tane yapısı elde edilmektedir. Ortalama külçe ağırlığımız 12 Kg/adet’tir. Ayrıca müşterilerimizin farklı standartlardaki külçe talepleri teknik ekibimiz tarafından değerlendirilerek üretimleri gerçekleştirilebilmektedir.


1- Pirinç Billet

Avrupa (EN) ve Amerikan (ASTM) normlarında billet üretimi yapılabilmekle birlikte ilave alaşım elementi içeren üretimlerde gerçekleştirilebilmektedir. Billet üretim çaplarımız; Ø80mm, Ø90mm , Ø100mm, Ø130mm, Ø140mm, Ø160mm, Ø180mm ve Ø200mm’dir. Üretilen billetler istenilen boy ve ebatlarda hazırlanarak dökme, paletli yada kapalı kasalarda (1-2 ton’luk) olarak müşterilerimize sevk edilmektedir.
   
 
 
 
 
Alümiyum Külçe

Etial normlarında alaşımlı ve alaşımsız olarak yüksek kalitede alüminyum külçe üretimleri gerçekleştirilmekte olup özel müşteri talepleri doğrultusunda üretimlerde yapılabilmektedir, ortalama külçe ağırlığımız 6 Kg/adet’tir. Üretilen alüminyum külçeler 500 kg ve 1000 kg!lık bağlar halinde çemberlenerek müşterilerimize sevk edilmektedir.

 


   
 
     
 
   
Evren Metal San. ve Tic. A.Ş © 2012 Her hakki saklıdır.