.

Hakkımızda


Firmamız 1988 yılından itibaren Evren Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Alüminyum Külçe ve Pirinç Döküm ürünleri ile ürün portföyünü oluşturarak üretim tesisini 1991 yılında Bilecik şehrine taşımıştır. Yapılan yeni yatırımlar ile pirinç çubuk üretimine hız kazandırılmıştır ve bu doğrultuda 2010 yılında alınan stratejik karar ile Alüminyum külçe üretimi durdurulmuştur ve tamamen pirinç üretimine odaklanılmıştır. Üretimini kalite sistemlerine entegre, çevreye duyarlı şekilde ve iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek devam ettiren Evren Metal, 2015 yılında gelişen teknoloji doğrultusunda yeni yatırımları ile üretimine hızla devam etmekte ve sektörde lider firma olmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim tesisinde 50'den fazla personel ile faaliyete devam eden Evren Metal, 6950 m2 kapalı ve açık alan ile birlikte toplamda 22870 m2 alanda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz
Hizmet vermiş olduğumuz metal sektöründe kalite standartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak yurtiçi ve yurtdışında lider bir firma olmaktır.


Misyonumuz
Üretim hatlarımızı gelişen teknolojiye paralel geliştirerek, kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanmak ve belirttiğimiz vizyonu gerçekleştirmek üzere; kalite, maliyet, müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliğinde sürekli gelişim sağlayarak iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı üretim gerçekleştirmektir