Kalite

Evren Metal, kurulduğu günden itibaren bulunmakta olduğu pirinç imalatı sektöründeki rakipleri arasında öne çıkmak, müşterilerinin taleplerini en verimli şekilde karşılayabilmek ve mevcut standardını her daim yükseltmek hedefinde olduğundan dolayı kaliteye her zaman öncelik vermiştir. Üretimin her aşamasında, çeşitli mekanik ve kimyasal testler uygulanarak kontrol edilen ürünler, kalite standartları çerçevesinde müşteriye tedarik edilir. Evren Metal kalitesi, müşteri tarafından talep edilen ürünleri sağlamak ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmayı gerektirir. 
 
Evren Metal Kalite Yönetim Sistemi, firmanın tüm bünyesinde etkin ve sürekli iyileştirme odaklı bir şekilde yürütülmektedir ve kalite Evren Metal üretim sistemi ile sağlanmaktadır. Bu yönetim sistemi, ISO 9001 genel şartlarını sağlamaktadır ve Evren Metal piyasadaki gerekli kalite şartlarını sağlamayı amaç edinmektedir.

 

Kalite Politikası

Evren Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Kalite Politikamız; Kalite, “Kontrol edilmez, üretilir” prensibini tüm personelimizle benimseyerek bu doğrultuda ilerlemektir.

ISO9001

ISO 9001, Uluslararası Standardizasyon Kuruluşu tarafından Kalite Yönetim Sistem şartlarını belirten bir standarttır.