Evren Metal

Devamı

Evren Metal

Devamı

Evren Metal

Devamı

Evren Metal

Devamı

Evren Metal


Firmamız 1988 yılından itibaren Evren Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Alüminyum Külçe ve Pirinç Döküm ürünleri ile ürün portföyünü oluşturarak üretim tesisini 1991 yılında Bilecik şehrine taşımıştır. Yapılan yeni yatırımlar ile pirinç çubuk üretimine hız kazandırılmıştır ve bu doğrultuda 2010 yılında alınan stratejik karar ile Alüminyum külçe üretimi durdurulmuştur ve tamamen pirinç üretimine odaklanılmıştır.

Tüm ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için:


  • Otomat Çubuklar
  • Dövme Çubuklar
  • Profiller
  • Külçe
  • Biyet
Otomat Çubuklar

EN 12164 Standartlarına göre üretilen otomat çubuklar kalibre edilmiş, hassas ölçüsel değerlere sahip, talaşlı işleme uygun yüksek hızda kırılganlık etkisini azaltan ve sürekliliğe sahip ürünlerdir.  

Devamı
Sıcak Dövülebilir Çubuklar

EN 12165 Standardına göre üretilen sıcak dövülebilir çubuklar, metalürjik karakteristiği doğrultusunda mükemmel şekil verme ve uygun yeterlilikte işleme özelliklerine sahiptir. 

Devamı
Profiller

EN 12167 Standartlarına göre üretilen profiller, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işleme sürelerinin geliştirilmesine yönelik standart olmayan şekillerde üretilir. Sağlanan doğrusallık ve yüzey kalitesi, müşterilerimizin bitmiş üründeki kalitesini sağlamaya yöneliktir. 

Devamı
Külçe

EN 1982 Standartına göre üretilen külçe ürünlerimiz, orjin hammaddeler kullanılarak dökümleri gerçekleştirilip, yüksek polisajlanabilirlik ve mükemmel tane yapısı elde edilmektedir. 

Devamı
Biyet

Biyet üretimimiz Avrupa (EN) ve Amerikan (ASTM) normlarına uygun şekildeki alaşımlara göre gerçekleştirilmektedir. Biyetler istenilen boy ve ebatlarda homojen yapıda ve düzgün yüzeye sahip şekilde üretilmektedir. 

Devamı